تحلیل بورس ۱۷ خرداد / بورس در این هفته تغییری نمی‌کند

18 خرداد 1400 - 02:35:0اخبار و تحلیل های ویژه بورس

تحلیل بورس ۱۷ خرداد / بورس در این هفته تغییری نمی‌کند

تحلیل بورس ۱۷ خرداد / بورس در این هفته تغییری نمی‌کند

به گزارش تجارت‌نیوز، بعد از گذشت دو روز تعطیلی، بازار سرمایه امروز بازار با روندی مثبت و صعودی کار خود را شروع کرد. شاخص کل بورس در نیمه اول معاملات حدود ۵ هزار واحد مثبت را به ثبت رساند و در محدوده یک میلیون و ۱۵۳ هزار واحد قرار گرفت.

هفته گذشته بازار روند مثبتی را داشت و در آخرین روز معاملاتی با ۸۴ نماد در صف خرید و ۲۳۳ نماد در صف فروش به کار خود پایان داد اما امروز ۷۲ نماد در صف خرید و ۱۸۱ نماد در صف فروش قرار گرفته‌اند و این موضوع نشان می‌دهد نسبت به هفته گذشته تعداد صف‌های فروش کمتر شده و عمده نمادهای بازار با روندی متعادل شروع به کار کرده‌اند.

محمد باقر خادمی، کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با تجارت‌نیوز درباره تحلیل بازار امروز ۱۷ خرداد گفت: بازار به دلیل تعطیلی‌های روزهای گذشته و انتخابات در هفته آینده حجم معاملات بالایی را نخواهد داشت و رشد خاصی را هم با توجه به شرایط فعلی و ابهامات اثرگذار بر بازار ندارد.

وی افزود: از هفته آینده با توجه به کم شدن ابهام برجام و انتخابات در کشور روند معاملات هم بهتر خواهد شد اما امروز بازار متعادل رو به مثبت به کار خود پایان می‌دهد و پیش‌بینی می‌کنم روند بازار فردا به همین صورت و نوسانی باشد.

 

آخرین اخبار بازار سرمایه را در صفحه بورس تجارت‌نیوز بخوانید.

لینک منبع خبر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

سبد خرید من

جمع کل : ریال

جهت مشاهده ی تحلیل هر نماد ، نماد مورد نظر را جستجو نمایید.