میزان مشارکت در عرضه اولیه «ثامید» چقدر بود؟

21 شهریور 1399 - 03:00:2 خبر های روزانه بورس

میزان مشارکت در عرضه اولیه «ثامید» چقدر بود؟

میزان مشارکت در عرضه اولیه «ثامید» چقدر بود؟

میزان مشارکت در عرضه اولیه «ثامید» چقدر بود؟

امروز مورخه ۱۹ شهریورماه ۱۳۹۹ بیستمین عرضه اولیه از ابتدای سال تاکنون انجام شد و در آن سهام شرکت توسعه و عمران امید با نماد ثامید برای اولین بار در بورس عرضه و به متقاضیان تخصیص داده شد.

به گزارش نبض بورس، از ابتدای سال تاکنون سهام نمادهای بپیوند، گدنا، زملارد، ثبهساز، امین، شاروم، غزر، بگیلان، آبادا، ولپارس، سیتا، وپویا، آریا، غگیلا، پیزد، رافزا، صبا، شستا و کیا در بازار سرمایه برای اولین بار عرضه شده است و امروز مورخه ۱۹ شهریورماه ۱۳۹۹ نوبت به بیستمین عرضه اولیه سال یعنی ثامید رسید.

 

تعداد ۵ میلیارد و ۲۹۷ میلیون و ۵۵۰ هزار سهم معادل ۱۵ درصد از سهام شرکت توسعه و عمران امید برای اولین بار و به صورت عرضه اولیه در فهرست نرخ های بازار دوم و در نماد ثامید به فروش رسید.

بیشتر بخوانید:

در این عرضه اولیه قرار بود به هر کد بورسی حداکثر ۱۲۰۰ سهم در بازه قیمتی ۱۶۶ تا ۱۷۵ تومان تخصیص داده شود اما با مشارکت ۵ میلیون و ۱۸۰ هزار کد معاملاتی به هر کد حداکثر ۸۶۴ سهم در سقف قیمتی ۱۷۵ تومان اختصاص یافت. بدین ترتیب هر کد معاملاتی نقدینگی به میزان ۱۵۱ هزار و ۲۰۰ تومان برای این عرضه اولیه پرداخت کرد.

شایان ذکر است که توسعه عمران امید آن گونه که در وبسایت اش نوشته در سال ۱۳۷۷ ثبت شده و به ساخت و ساز واحدهای مسکونی، اداری ، تجاری و اقامتی در تهران، کرج، تبریز، مشهد، اصفهان و قم مشغول می باشد.

  • آخرین اخبار و اطلاعات در مورد عرضه اولیه را می‌توانید از اینجا مطالعه کنید.

 

لینک منبع خبر

این نوشته میزان مشارکت در عرضه اولیه «ثامید» چقدر بود؟ برای اولین بار ظاهر می شود در تی اس ای خبر.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

سبد خرید من

جمع کل : ریال

جهت مشاهده ی تحلیل هر نماد ، نماد مورد نظر را جستجو نمایید.