افت ۳۱ درصدی ثروت ترامپ به نزول ۳۰۰ پله‌ای در فهرست میلیاردرها منجر شد

19 فروردین 1400 - 05:14:3 خبر های روزانه بورس

افت ۳۱ درصدی ثروت ترامپ به نزول ۳۰۰ پله‌ای در فهرست میلیاردرها منجر شد

افت ۳۱ درصدی ثروت ترامپ به نزول ۳۰۰ پله‌ای در فهرست میلیاردرها منجر شد

طبق گزارش جدید نشریه فوربس، ثروت ترامپ با افت ۳۱ درصدی نسبت به زمان حضور در کاخ سفید به ۲.۴ میلیارد دلار رسید و موجب نزول ۳۰۰ پله ای در فهرست میلیاردرهای جهان شد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، تازه ترین فهرست نشریه فوربس درباره میلیاردرهای بزرگ جهان نشان می دهد میزان ثروت و دارایی دونالد ترامپ در 4 سال حضور در کاخ سفید حدود یک میلیارد دلار کاهش یافته و موجب نزول 300 پله ای در فهرست میلیاردرهای جهان شده است.

بر اساس این گزارش، ترامپ در این فهرست با 2.4 میلیارد دلار ثروت و دارایی در رتبه 1299 قرار گرفته درحالی که سال گذشته در رتبه 1001 قرار داشته است. ارزش خالص ثروت و دارایی ترامپ در ژانویه 2017 یعنی زمانی که به قدرت رسید به 3.5 میلیارد دلار رسیده بود.

بلومبرگ نیز پیش از این اعلام کرده بود ثروت خالص ترامپ از 3 میلیارد دلار در آغاز دوره ریاست جمهوری به کمتر از 2.3 میلیارد دلار رسیده است. شیوع ویروس کرونا و حمله مرگبار طرفداران به کنگره تاثیر منفی زیادی بر ارزش ثروت و دارایی وی داشته و بخش زیادی از کسب و کار سازمان تجاری و اقتصادی ترامپ از جمله هتل ها و املاک تجاری در بحبوحه شیوع ویروس کرونا آسیب جدی دیده است.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 

لینک منبع خبر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

سبد خرید من

جمع کل : ریال

جهت مشاهده ی تحلیل هر نماد ، نماد مورد نظر را جستجو نمایید.